Ładowanie...

PRACA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ

Świadoma praca w podświadomości…

to klucz do drzwi prowadzących do obudzenia pełni naszych możliwości. Świadomie, bo z naszego wyboru, naszej wewnętrznej decyzji z wzięciem odpowiedzialności za nasze odkrywanie siebie.

Ważne jest tutaj pojmowanie świadomości nie jako myśli pochodzącej z logicznego, racjonalnego umysłu, ale jako pewności przenikającej nasze istnienie, przez kontakt z nasza Duszą.

A dlaczego praca z podświadomością, przez trans? Dlatego, że dzięki dostępowi do podświadomości, czyli źródła wiedzy o naszym potencjale, ale również o występujących w nas ograniczeniach możemy możliwie najszybciej dotrzeć do naszej prawdy, do naszego źródła. Możemy zmienić to, co nas ogranicza na wsparcie, odkryć, co nas wspiera i to wzmocnić. Wchodząc w przestrzeń kwantową, gdzie rozumiemy, że wszystko łączy się ze sobą, gdzie energia staje się materią realizujemy życie na jakie zasługujemy.

Z poziomu umysłu podświadomego wspieramy w pracy z:
– radzeniem sobie z ograniczającymi relacjami
– wychodzeniem z lęków, fobii
– depresją
– stresem
– kompulsywnymi zachowaniami
– wybuchami agresji i złości
– alergią
– migrenami
– dotarciem do poczucia spójności z samym sobą
wewnętrznym dzieckiem
– niskim poczuciem własnej wartości
– brakiem poczucia pewności
– poczuciem odrzucenia
– uwolnieniem gniewu, złości, żalu, poczucia winy.

Dodatkowo stosując REGRESING wykorzystujemy naturalny dostęp do pamięci permanentnej, dzięki temu możemy uwolnić się od schematów działania, emocji z przeszłości, które obecnie ograniczają nasze życie. Sama przeszłam przez proces hipnoterapii, zmieniłam swój sposób patrzenia na ludzi, świat, na to co dookoła mnie. Teraz wiem, że świat jest taki, jakim ja sama go odbieram. Zmieniłam przekonania, które hamowały mój rozwój. Dzięki tej głębokiej pracy dosłownie zmieniłam swoje życie. Ty też możesz!

Połączyłam hipnoterapię z innymi poznanymi technikami uwalniania emocji i ograniczeń, napełniania siebie energią wysokich wibracji. Stosuję technikę uwalniania dr Hawkinsa jako metodę odkrywania prawdziwej i nieograniczonej natury każdego człowieka. Podstawą tej techniki jest uświadomienie, że masz w sobie duchową moc zrezygnowania z całej negatywnej strony swojego życia.

Wystarczy, że…

  • przestaniesz się siłować a w to miejsce pozwolisz sobie na akceptację,
  • przestaniesz wypierać i negować a pozwolisz sobie na uświadomienie faktu, że wszystko co Cię otacza jest wynikiem Twojego postrzegania świata,
  • pozwolisz sobie zaakceptować fakt, że poczucie braku szczęścia/miłości/spełnienia jest tylko wynikiem Twojego wyobrażenia, że to wszystko zależne jest od Tego co Cię otacza, podczas gdy prawdziwe źródło tego wszystkiego jest w Tobie.

W rzeczywistości dostajesz dokładnie to, w co podświadomie wierzysz, że zasługujesz. Stąd tak ważna jest współpraca podświadomości w procesie uwalniania, ponieważ dzięki niej zmiana ograniczeń jest skuteczna i trwała. Pozwala na prawdziwe uwolnienie od poczucia braku i bezsilności, daje wreszcie możliwość wejścia w energię wdzięczności za to co już jest i poczucie mocy do działania. Pozwala na obfitość pod każdym względem.

 

 

Również dla twojego stanu zdrowia to wszystko jest prawdziwe. Dlatego korzystam z wiedzy zawartej w Totalnej Biologii (więcej: virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=27) jako źródła biologicznego i emocjonalnego znaczenia zachowań i chorób. Wiem, że źródłem choroby jest konflikt wewnętrzny, a proces samouzdrowienia zachodzi na poziomie podświadomości.
Praca z podświadomością pozwala również dotrzeć do doświadczeń inicjujących chorobę i historii rodzinnych, w których kryje się źródło konfliktu. Uwolnienie od emocji o niskich wibracjach (wstydu, strachu, poczucia winy, żalu, złości) jest również wg dr Hawkinsa początkiem powrotu do zdrowia.
Kiedy zostaną one wydobyte z poziomu podświadomości do świadomości nie mają już negatywnego oddziaływania na zdrowie.

Cieszę się każdą emocją, która się we mnie pojawia i dążę do tego, aby było jak najwięcej miłości, akceptacji i radości. Dlatego bazując na tym, przez co sama przeszłam, przez co przeszli moi klienci mogę ze 100% pewnością polecić ten sposób wewnętrznej pracy ze sobą. Zatem jeśli, wracają do Ciebie ciągle te same tematy z którymi sobie nie radzisz, kiedy ciągle wpadasz w podobne, niesatysfakcjonujące relacje, kiedy męczy Cię zazdrość, poczucie winy, wstyd, Kiedy tracisz sens życia lub czujesz wypalenie zawodowe, zachęcam do pracy w podświadomości. Wystarczy jeden krok aby przejść przez drzwi do życia w nowej jakości, z Miłością.

Kiedy zauważyłam jak skutecznie można osiągać pozytywne rezultaty łącząc powyższe techniki stworzyłam autorski program intensywnej pracy ukierunkowanej na uwolnienie prawdziwego Ja. Każdy, kto uświadamia sobie odpowiedzialność za swoje życie i ma w sobie intencję uwolnienia się od ograniczeń własnego umysłu, może osiągnąć bardzo szybkie efekty pracując tymi metodami. Może pozwolić sobie na gotowość odpuszczenia kontroli i zaufania pełni swojej mocy, bo doskonałość jest wewnątrz nas.

Zapraszam na sesje indywidualne (również przez skype).