Ładowanie...

Małgorzata Leszczyńska

Hipnoterapeutka, Coach, Trenerka, nauczycielka Soul Body Fusion®️

Lubi być z ludźmi, pracować z nimi, wspierać w rozwoju i tworzeniu udanych relacji. By przede wszystkim skupić się na budowaniu głębokiej i prawdziwej relacji z samym sobą. Zgodnie z myślą „co wewnątrz to na zewnątrz” uświadamia, że dostajesz to, na co sam/a jesteś gotowa/y bo w 100% odpowiadasz za siebie.

Uważam, że człowiek, który żyje w zgodzie ze sobą i tym, co dla niego ważne, daje sobie szansę by osiągnąć miłość, równowagę, spokój i radość. Dzięki temu otwiera się na możliwość stworzenia satysfakcjonującego i trwałego związku.

Prowadzi intensywną praktykę pracy z podświadomością w ujęciu holistycznym. Stworzyła autorski program łącząc hipnoterapię, technikę uwalania Hawkinsa z pracą z ciałem i wiedzę z zakresu biologii totalnej, aby dotrzeć do źródła blokad i zahamowań. Wspiera w pokonywaniu uzależnień, radzeniu sobie ze stresem. Uczy świadomej i dojrzałej komunikacji. Dzięki odkryciu przyczyny problemu i umiejętnym uzdrowieniu danych sytuacji, każdy z nas może wejść na kolejny poziom swojego rozwoju, aby połączyć się ze swoją prawdą, wewnętrzną mądrością i zagłębić się w kontakcie z Duszą.
Dzięki poszukiwaniom najlepszej i najskuteczniejszej metody do pracy z Duszą znalazła Soul Body Fusion®️. Metodę, która jest prosta, skuteczna i dla każdego, kto chce otworzyć się na jedność Ciała, Umysłu i Duszy, aby moc doświadczyć swojego CUDu.
Małgorzata pracuje z ludźmi, którzy wiedzą, że można przezwyciężyć ograniczenia, aby trwale i skutecznie wprowadzić zmiany na lepsze. Te ograniczenia są w każdym nas, podobnie jak decyzja o uwolnieniu się od nich. Wystarczy tylko nazwać i zaakceptować, że tak jest i wziąć odpowiedzialności za własne szczęście i rozwój świadomości, alby przy wsparciu podświadomości odnaleźć wewnętrzną wolność i spokój.

Jeśli pragniesz ją odnaleźć, dotrzeć do swojego źródła wewnętrznej wolności, to wiedz, że moje serce i umysł są otwarte na pracę z Tobą. Pozwól sobie na wsparcie Wszechświata, aby otworzyć siebie, przede wszystkim, na siebie.

Pozostaje w stałym kontakcie z hipnoterapeutami Polskiego Instytutu Hipnozy, poddając swoją pracę superwizji.

„Spotkanie z hipnoterapią, Soul Body Fusion®️ zmieniło moje patrzenie na wiele ograniczeń, które spotykamy przede wszystkim w nas samych. Sama doświadczyłam skuteczności świadomej pracy, połączonej z kontaktem z podświadomością i pracą z Duszą. Dzięki temu widzę w jak krótkim czasie można skutecznie podnieść jakość swojego życia, aby osiągnąć harmonię, równowagę, dystans, aby w zgodzie ze sobą efektywnie osiągać zamierzone cele i tworzyć satysfakcjonujące relacje.”

Bardzo ważną rolę w jej pracy ze sobą i innymi ludźmi pełni podświadomość. Poszukując swojego miejsca we Wszechświecie przeszła inspirującą ścieżkę rozwoju osobistego i głębokiej wewnętrznej zmiany, wykorzystując potencjał pracy ze swoją podświadomością.
W pełni czerpie z tych doświadczeń zarówno w pracy zawodowej jak i życiu osobistym.
Wraz z wejściem na drogę pracy z podświadomością, połączenia Ciała Umysłu i Duszy, przyszła akceptacja Wszechświata i otwarcie na radość życia, a tym samym wdzięczność za każdą lekcję i każdego nauczyciela.
Ciekawa świata, ludzi, poznawania i zdobywania nowych umiejętności.

Często w podróży, również prowadząc warsztaty.
Pasjonatka dobrej książki i wyśmienitej kuchni.
Uwielbia smakować i poznawać nowe kultury.

Prowadzi własną praktykę przy ul. Obrońców Tobruku 29. Współpracuje z Centrum terapii BenMed, a także z innymi hipnoterapeutami.

W życiu zawodowym

Prowadzi własną praktykę przy ul. Obrońców Tobruku 29. Współpracuje z Centrum terapii BenMed, a także z innymi hipnoterapeutami.

  • Certyfikowany Hipnoterapeuta – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy
  • Coach – ukończone studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej
  • Trener, Praktyk i Master NLP w PJM International
  • Członek Polskiego Instytutu Hipnozy polskiinstytuthipnozy.pl

Nauczycielka Soul Body Fusion®️

Prywatnie

  • Często w podróży, ale też potrafi zatrzymać się w medytacji.
  • Na co dzień praktykuje jogę kundalini.
  • Pasjonatka dobrej książki i wyśmienitej kuchni.
  • Uwielbia smakować i poznawać nowe kultury.

Warning: Undefined array key "order" in /home/users/netsol/public_html/mleszczynska/wp-content/themes/swiadomeuwalnianie/includes/ThemeInit.php on line 574

Certyfikaty

Hipnoterapia Transpersonalna

Soul Body Fusion®

Kurs Zaawansowany

Akademia Profesjonalnej Hipnozy

Hipnoza Konwersacyjna

Akademia Profesjonalnej Hipnozy