Ładowanie...

SOUL BODY FUSION®

„Byłem poszukiwaczem i nadal jestem, ale przestałem pytać o książki i gwiazdy. Zacząłem słuchać nauk mojej własnej Duszy.”
Rumi

„Dusza pragnie doświadczać fizyczności, co może dać jej jedynie materialne życie. Ciało pragnie doświadczać nieśmiertelności, co może dać mu jedynie dusza.”
Glenda Green

Połączenie Duszy z Ciałem jest naturalnym stanem. Tak często słyszymy: jesteśmy CUDem – Ciało Umysł Dusza. Ale czy zawsze w jedności?

 • Czy masz poczucie, że twój duch i twoje ciało nie są zestrojone?
 • Czy czasami czujesz się nieugruntowany jakbyś tu nie należał?
 • Czy masz świadomość, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz po to sięgnąć?
 • Otwierasz się na obfitość, nie tylko finansową i ciągle tego nie realizujesz?

Jonette Crowley

„Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasami nie możemy sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia. Częstotliwość naszych dusz i częstotliwość naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczać oporu pomiędzy nimi i oddzielenia.
Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania, żalu. Na wiele sposobów utraciliśmy energetyczną tonację, która umożliwia całkowite stopienie się naszej boskości z naszym człowieczeństwem.
Gdy „więcej” naszego ducha łączy się z komórkami naszego ciała, powoduje to niezaprzeczalną i wyraźną zmianę. Staje się to punktem wyjścia dla nowej rzeczywistości w której zdrowie, szczęście, obfitość i sens wspierane są z najwyższych wymiarów. Dzięki Soul Body Fusion®️ nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy zaistnieć.”
Jonette Crowley autorka metody „Soul Body Fusion®️”.  Przeczytaj wywiad z autorką.

„Soul Body Fusion®️ przynosi uzdrowienie. Jest jednak czymś znacznie więcej. Rozwija na wszystkich poziomach i działa we wszystkich wymiarach. Wierzę, że nadszedł czas na doświadczenie naszej pełni. Wszyscy odczuwamy konieczność osobistej i globalnej transformacji. Żyjemy w bezprecedensowych czasach, pełnych niespotykanych wcześniej możliwości.
Aby otrzymać CUD pełnej obecności wystarczy Twoja intencja zestrojenia twojej fizyczności z duchem.”
Ewa Foley

 • Zapraszam na sesje indywidualne (również przez skype) oraz na jednodniowy kurs.
  więcej: http://SoulBodyFusion.com.pl
  Koszt jednej sesji 150 zł (godzina), pakiet trzech sesji 400 zł
  Koszt jednodniowego kursu 350 zł